You are here:  / Cvcf / Medycyna i zdrowie

Medycyna i zdrowie

post by related

related post

??????????????????????????Nie bez przyczyny życzymy sobie nawzajem zdrowia z okazji imienin, urodzin, jubileuszów czy innych uroczystości. Zapytani o życiowe priorytety, stawiamy zdrowie na pierwszym miejscu, przed miłością, bogactwem, karierą. Bo czym będzie się cieszył człowiek, któremu zdrowie nie dopisuje?
Na szczęście żyjemy w czasach, w których medycyna rozwija się w tempie, za którym trudno nadążyć. Jednak naukowcy i lekarze twierdzą, że najważniejszą rolę w naszym życiu powinna pełnić profilaktyka.
Znamy przyczyny większości chorób. Wiemy, jak się ich wystrzegać, jak często poddawać się badaniom profilaktycznym, czego unikać, jak dbać o zdrowie. W zasadzie poza schorzeniami wrodzonymi i genetycznymi, powinniśmy cieszyć się doskonałym zdrowiem. Jednak natura człowieka jest tak skonstruowana, że boi się on tylko chorób śmiertelnych i nieuleczalnych. Dziś medycyna zna lekarstwa na większość chorób, toteż bagatelizujemy swoje przypadłości i nie dbamy o siebie należycie. Tymczasem nieleczone błahe dolegliwości mogą prowadzić do równie poważnych konsekwencji, co groźne choroby. Warto się nad tym zastanowić i dbać o bezcenny skarb, jakim jest nasze zdrowie.

Podobne wpisy o medycynie:

Medycyna i zdrowie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
 • Teorie starzenia

  Teorie starzenia

  Teorie starzenia Starzenie się jest czymś więcej niż zwykłym zużywaniem się organi­zmu. Może znasz historię…

  read more
 • Darmowe badanie wzroku Łódź

  Darmowe badanie wzroku Łódź

  Problemy ze wzrokiem Uważasz, że możesz mieć mniejsze lub większe problemy ze wzrokiem? W takiej…

  read more
 • Darmowe badanie wzroku Olsztyn

  Darmowe badanie wzroku Olsztyn

  Badanie wzroku za darmo Zastanawiasz się nad tym, gdzie możesz liczyć na darmowe badanie wzroku?…

  read more